O nas

Akademia Fryzjerska Gabriel powstała w maju 1995 roku.

Założona została przez Gabriela Rokickiego z inspiracji zagranicznych konsultantów: Paoli Lovisy i Malte Schwiena.

Akademia Fryzjerska Gabriel jest zarządzana przez Deco sp. z o.o. , która od 25 lat zajmuje się dystrybucją kosmetyków.  Wprowadziła na rynek polski zagraniczne marki kosmetyczne, takie jak: Revlon Professional, Rimmel, Matis, które do dziś są wiodącymi markami na rynku.

Aktualnie jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę fryzjerskich marek kosmetyków, do których należą: Intercosmo, Demeral, Entir, Fuente, Colourway.

Spółka Deco obsługuje ponad 300 salonów fryzjerskich, z czego 14 należy do sieci salonów Gabriel Hair Spa, a 25 do sieci Gabriel Professional. Oferta kosmetyków fryzjerskich dostępna jest na www.kosmetyki.akademiagabriel.pl

W pierwszym okresie działalności Akademii, partnerem strategicznym była Wella oraz sieć włoskich salonów fryzjerskich Mitú – kierowanych przez Ondinę Pozzatello. Dzięki tej współpracy, doszło do transferu know-how z krajów Europy Zachodniej prosto do polskich fryzjerów. Akademia rozpoczęła kształcenie w zawodzie fryzjera. Pierwsze kursy prowadzone były przez włoskich instruktorów: Ondinę Pozzatello oraz Stefono Biz.

W kolejnych latach Akademia Fryzjerska Gabriel zbudowała własne know-how, a jej szkolenia i kursy ukończyły już tysiące osób.

Jeśli chcesz poznać nasze produkty, ofertę i szkolenia – to napisz do nas : tomek.akademiagabriel@gmail.com.

Do zobaczenia.

Tomek Rokicki